Váš spolehlivý partner
                             pro audit a daně

Aktuality


Zpět

Povinnost zveřejňovat výroční zprávu


§ 21 zákona č. 536/1991 Sb., o účetnictví předkládá společnostem, které mají povinnost mít účetní závěrku ověřenou auditorem, povinně zveřejňovat výroční zprávu. Zpracovali jsme pro Vás přehledy, co musí výroční zpráva obsahovat, konkrétně výroční zpráva pro obchodní společnosti, výroční zpráva pro obecně prospěšné společnosti a výroční zpráva pro ústav. Obecný vzor výroční zprávy si můžete stáhnout zde. Jedná se pouze o ilustrativní ukázku. Každá společnost si ho musí upravit podle svých aktuálních dat a informací.
Datum zvěřejnění: 2016-07-14


Napsali o nás:


„Analytické centrum Glopolis, o.p.s. oceňuje profesionalitu společnosti AUDIT DANĚ CZ s. r. o. v provádění pravidelných ročních institucionálních auditů, stejně tak jako auditů grantů Evropské unie. Za velký přínos považujeme nejen pečlivou realizaci auditů, ale také vstřícnou komunikaci. Společnost AUDIT DANĚ CZ, s.r.o. nám radí a pomáhá v záležitostech týkajících se spolupráce se zahraničními partnery či v „záludnostech“ vyplývajících ze statutu neziskové organizace.“

Ingrid Mitáčková, média a komunikace Glopolis, o.p.s Všechny reference

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy. Neváhejte nám kdykoliv zavolat


Audit - oprávnění

Společnost AUDIT DANĚ CZ získala auditorské oprávnění č. 489. Jejím jednatelem je auditorka Ing. Jana Moučková s auditorským oprávněním č. 1814, která poskytuje auditorské služby od roku 1999.

KAČR „Člen výboru KAČR pro malé a střední podnikání“.

Všechny certifikáty


Pomáháme

Poradenská linka Poradenská linkaEU